Milletin hakkını kimseye vermeyiz

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Tarsus'ta yaptığı konuşmada hiçbir güç odağına milletin hakkını teslim etmeyeceklerini söyledi

Giriş Tarihi: 14.3.2014
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin açılışını yaptı. Müezzinoğlu, "11 yıllık iktidar dönemimizde bütün güç odaklarına, nereden gelirse gelsin, ister içeriden ister dışarıdan, ister ABD'den ister AB'den, ister İsrail'den isterse de okyanus ötesinden, nereden gelirse gelsin hiçbir güç odağına bu milletin hak ve hukukunu teslim etmedik ve etmeyeceğiz" dedi.

İSTİKRAR KAZANDIRDIK

Bakan Müezzinoğlu, Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin açılışında yaptığı konuşmada, AK Parti kurulduğu dönemde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, 'partinin milletin olduğunu, partiyi belirli güç odaklarına güvenerek kurmadıklarını ve Türkiye'de artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını' söylediğini hatırlattı. Müezzinoğlu, milletin desteğiyle ülkeye siyasi istikrarı kazandırdıklarının altını çizerek, bunun da ekonomik istikrarı getirdiğini ve başarıların altında bunun yattığını söyledi.

SGK HORTUMLANIYORDU

Eski Ekonomi Bakanı ve AK Parti Mersin Milletvekili Zafer Çağlayan'ın, "Biz SSK primlerini hem işçi hem kendi adımıza yatırdık ama ne İsa'ya ne de Musa'ya yaradı" dediğini anlatan Müezzinoğlu "Bir eksiği var. Kılıçdaroğlu'na ve yandaşlarına yaradı, çünkü o dönemde o SGK genel müdürüydü ve yolsuzluklar orada yapılıyordu" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milletin hakkını kimseye vermeyiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN