Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Edeler Başbakan'ı heyecanla bekliyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün Kahramanmaraşlılarla buluşuyor. Bütün kent halkı büyük buluşmayı heyecanla bekliyor

Giriş Tarihi: 17.3.2014
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Erkoç, bugün Müftülük Meydanı'nda düzenlenecek mitinge Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağını ve halka hitap edeceğini belirterek, tüm Kahramanmaraşlıları davet etti. Erkoç, "Bugüne kadar Başbakanımız ve AK kadrolara gönülden destek veren hemşehrilerimiz, ülkemizin üzerinde oynanan son senaryolara cevap vermek ve Başbakanımıza destek vermek için miting alanını dolduracaklardır" dedi.

YENİ KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş mitinginin Türkiye'ye örnek olması için ellerinden gelen bütün gayreti gösterdiklerini söyleyen AK Parti Büyükşehir adayı Fatih Mehmet Erkoç, "Kahramanmaraş'ımızı layık olduğu yere getirmek ve hükümetimizin vereceği büyük destekle tüm sorunlarından arındırmak için halkımızdan yetki istiyoruz. Bize bu onurlu görevi verdikleri takdirde yaşadığımız kenti, hizmet çıtamızı her zaman zirvede tutacak ve halkımızın dilek ve taleplerini yerine getireceğiz" diye konuştu.

BÜYÜK HEDEFLERİMİZ VAR

Kentsel dönüşüm, ulaşım ve turizm projeleri gibi asrın belediyecilik hamlesinin startını göreve geldikleri gün vereceğini söyleyen Erkoç, Türkiye'nin 2023 vizyonunda Kahramanmaraş'ın olacağını söyledi. Kanal Maraş'tan kentsel dönüşüme, turizmden eğitim projelerine kadar atılması planlanan adımları "Maziden ilham alıp atiyi planlıyoruz" diyerek vurgulayan Erkoç, "Biz, 600 yıl boyunca dünyaya adalet dağıtan, altın medeniyeti inşa etmiş bir ecdadın torunlarıyız. Bugün de hükümetimiz tarihten ilham alarak, 2023, 2053 ve 2071 yolunda hedefler koyuyor" şeklinde konuştu.

BİRİLERİNİ RAHATSIZ ETTİ
Hizmet yolunda emin adımlarla yürüyeceklerini ifade eden Erkoç "Necip Fazıl Şehir Hastanesi orada, Tıp Fakültesi orada, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi orada. Hemen her ilçemizde artık devlet hastanesi var. Gaziantep, Adana ve Adıyaman yolu bitti, Kayseri yolunda 6 tünel, 9 viyadük yapıyoruz. Ama bu güçlü Türkiye'nin eserleri birilerini rahatsız etti. Enerji politikalarımız, geleceğe yürüyüşümüz, bu milletin ayağa kalkması birilerini rahatsız etti. Ama siz 30 Mart'ta, istiklal mücadelesine dönüşen bu seçimde, oylarınızla milletin evlatlarını iş başına getirmeye devam edeceksiniz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Edeler Başbakan'ı heyecanla bekliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN