Tahsin dede 'dalya' dedi

Giriş Tarihi: 23.3.2014
Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası dolayısıyla Huzurevi sakinlerini makamında ağırladı. Vali Hüseyin Avni Coş, huzurevi sakinleri arasında bulunan Hasan Tahsin Çuhadaroğlu'nun 100 yaşına girmesi nedeniyle doğum günü sürprizi yaparak, yaşgünü pastasını kesti.

EN MUTLU İNSAN BENİM

Hasan Tahsin Çuhadaroğlu ise oldukça duygulandığını dile getirip, "Bugünü, hayatımın en mutlu günü atfedebilirim. Benim gibi kaç kişi 100 yaşını görmüş ve halen kendisine değer verilip sevgiyle, saygıyla bakılan gözlere şahit olmuştur? Bana bu mutluluğu yaşatan başta Sayın Valimiz olmak üzere Vali Yardımcımıza, İl Müdürümüze ve Huzurevi Müdürümüze çok teşekkür ediyorum" dedi.

ONLAR DEVLETİN MİSAFİRİ

Vali Coş ise huzurevi sakinlerinin devletin misafirleri olduğunu belirterek; "Yaşlılarımıza toplum olarak, duyduğumuz şükran hislerimizi ifade etmek için bir aradayız. Hepinizin öncelikle haftanızı kutluyor, sağlık içerisinde, esenlik içerisinde nice yıllar temenni ediyoruz. Her zaman söylüyoruz, Yaşlısına saygı göstermeyen bir toplumun geleceği de olmaz. Eğer toplumda geleceğin aydınlık ve güzel olması isteniyorsa, yaşlılarına saygı göstermemiz lazım" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tahsin dede 'dalya' dedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN