Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Girişimcilik Ödülü Reis Makina'ya verildi

Giriş Tarihi: 25.3.2014

Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği'nin (İGİAD) verdiği 2013 Yılı Girişimcilik Ödülü'nü Reis Makina aldı

Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD), 2013 Yılı Girişimcilik Ödülü Takdim Töreni ve derneğin 10'uncu Yıl Özel Gecesi, İstanbul Eyüp Kültür Merkezi'nde yapıldı. Törene İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar ve Etik Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sedat Murat başta olmak üzere üst düzey protokol de katıldı. İGİAD'in töreninde 2013 Yılı Girişimcilik Ödülü'ne Reis Makina'ya verildi.

GENİŞ KATILIM

Geniş katılımla ve Kuranı Kerim tilaveti ile başlayan program, İGİAD tanıtım filminin gösterimi ile devam etti. Programda, İGİAD Başkanı Şükrü Alkan, Etik Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sedat Murat, İTO Başkanı İbrahim Çağlar, AK Parti MKYK Üyesi Ömer Bolat ve AK Parti İstanbul Milletvekili Nureddin Nebati'nin protokol konuşmalarının ardından, 2013 Girişimcilik Ödülü Takdim Töreni'ne geçildi. Her yıl, bir önceki yılın girişimci firmasını belirleyen Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD), 2013 Yılı Girişimcilik Ödülü'ne Reis Makina'yı layık gördü.

GELECEĞE TAŞIYORUZ
Girişimcilik Ödülü, Reis Makina Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda İTO Başkan Vekili Dursun Topçu'ya takdim edildi. Girişimcilik Ödülü'nü, İTO Başkanı İbrahim Çağlar ve İGİAD Başkanı Şükrü Alkan'dan alan Dursun Topçu, kendilerini onurlandırdıkları için İGİAD'a teşekkür etti. Dursun Topçu konuşmasında, Makina, İnşaat, Enerji, Hırdavat ve Nalburiye sektörlerinde, yüzyıla yaklaşan ticari geçmişleriyle faaliyet yürüttüklerini ve sektörde oluşturdukları tarihsel güveni, ticari başarıyla ve yenilikçi bir anlayışla geleceğe taşıdıklarını vurguladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Girişimcilik Ödülü Reis Makina'ya verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN