Bayrağı sevmek insana hizmettir

Giriş Tarihi: 26.3.2014

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, "Ülkesini, milletini, bayrağını sevmek demek, insanına hizmet etmek demektir" dedi

Yerel seçimlerin yapılmasına artık sayılı günler kaldığına ve 30 Mart seçimlerinin Adana'nın parlak geleceğine açılacak kapının anahtarı olduğuna dikkat çeken AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Torun, "Ülkesini, milletini, bayrağını sevmek demek, insanına hizmet etmek demektir. Adana'yı, Adanalıyı sevmek demek; Adana'ya hizmet etmek demektir. Seçimlerin yapılmasına sayılı günler kala, hükümetimizin destek ve teşvikleriyle belediyecilik hizmetleri ve modern şehircilik açısından çok daha mutlu bir Adana oluşturacağımızı bir kez daha yüksek sesle haykırıyorum. Yapacağımız hizmet ve yatırımlar, Adana'ya şimdiden hayırlı olsun" dedi.

İLÇELERİNİ SUSUZ BIRAKANLAR

Abdullah Torun şöyle devam etti: "Adanalı hemşerilerimiz, 30 yıldır mahkum edildiği hizmetsizliğe artık 'dur' demeye kararlı. Gittiğimiz her yerde hemşerilerimiz haklı isyanlarını dile getirirken, biz yapacaklarımızı haykırıyoruz. Yıllardır yönettikleri Adana Büyükşehir Belediyesi'ni iflas ettirenler, yıllardır yönettikleri ilçede vatandaşlarını içme suyundan mahrum bırakanlar mı Adana'ya hizmet edecek? Artık halkı kandırmayı bıraksınlar. Adanalı hemşerilerimiz, 30 Mart seçimlerinde bu kötü gidişe son verecek. Bizim dönemimizde, Adana Büyükşehir Belediyesi gerçek anlamda Ak belediyecilik ile yönetilecek ve tüm ilçe belediyeleri ile ele ele vererek, Adanamız hak ettiği konuma ulaşacak."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayrağı sevmek insana hizmettir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN