Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Refleks'in gecesi ödüllerle renklendi

Giriş Tarihi: 30.3.2014

Adana'da haftalık yayınlanan ekonomi gazetesi Refleks'in 2'ncisini düzenlediği Lokomotif Ödülleri törenle sahiplerine verildi

Merkezi Adana olan ve DOĞU Akdeniz bölgesinde yayınlanan ekonomi gazetesi Refleks, Lokomotif Ödülleri'nin 2'ncisi için tören düzenledi. İşadamları, iş kadınları, şirketler ve sivil toplum kuruluşlarına 12 dalda ödülün verildiği törende konuşan Vali Hüseyin Avni Coş, Refleks'in yaptığı yayıncılıkla bölge ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunduğunu söyledi. AK Parti Milletvekili Fatoş Gürkan ise en çok, törende verilen 'başarılı iş kadını' ve 'genç iş kadını' ödüllerinin önemine vurgu yaptı. CHP Milletvekili Ümit Özgümüş de "Ödül alanları ben belirleyecek olsam, yine bu kişilere verirdim. Çok doğru kişilere ödül verilmiş" dedi.

GİRİŞİMCİYİ MOTİVE

CNBC-e haber spikeri Benel Hızarcı'nın sunduğu törende Refleks Gazetesi İmtiyaz Sahibi Esra Özden ise "Yayınlarımızı sürdürürken, bölgede iş dünyasının ve STK'ların kendi arasındaki ilişkiye katkı sağladığımız gibi, girişimciyi motive edici bir çalışmanın da bu topraklara borcumuz olduğunu düşündük" dedi. Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Uluğtürkan da ekonomi gibi bir alanda bölgesel bir gazeteyi 6 yıldır yayınlayabilmenin gururunu yaşadıklarını kaydetti.

KATILIM YÜKSEKTİ

Törene Vali Coş ve milletvekilleri Fatoş Gürkan ve Ümit Özgümüş'ün yanı sıra TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Şahin Bilgiç, TÜRKONFED Başkanı Süleyman Onatça, TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Tarkan Kadooğlu, Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Attila Menevşe, Sanayi Odası (ADASO) Meclis Başkanı Hüseyin Nuri Çomu, Çağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çetin Bedestenci, iş dünyası sivil toplum örgütlerinin yöneticileri ve işadamları katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Refleks'in gecesi ödüllerle renklendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN