Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başsavcı Yeldan'dan Kızılay'a destek sözü

Türk Kızılayı Adana Şubesi Yönetim Kurulu, Adana Başsavcılığı'na atanan Ali Yeldan'ı makamında ziyaret etti. Başsavcı, Kızılay'a destek sözü verdi

Giriş Tarihi: 4.4.2014
Türk Kızılayı Adana Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Saygılı ve üyeler Niyazi Çetinkaya, Şaban Üçgül ve Mahmut Nimet Dalkır, Adana Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Ali Yeldan'ı makamında ziyaret etti. Başsavcı Yeldan, Adana Adliyesi olarak Kızılay'ın kampanya ve faaliyetlerine destek sözü verdi. Başsavcı Yeldan, Türk Kızılayı'nın ülkemizin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olduğuna dikkat çekerek "Kızılay karşılık beklemeksizin insanlara afet, kan ve sosyal konularda yardım ediyor. Merhametini insanlıktan esirgemeyen bu kuruma biz de gönüllüyüz. Suçu ve olumsuz olayları azaltmak için yardımlaşmaya önem vermeliyiz" şeklinde konuştu.

HALKA HİZMET

Başkan Ramazan Saygılı, "Türk Kızılayı halka ait bir kurumdur. Halkın desteğiyle yine halkına hizmet eder. Her dönemde Adana'nın farklı yerlerinde, farklı konularda ihtiyaçlara cevap vermeye çalışıyoruz" dedi. Kızılay yönetimi, Başsavcı Ali Yeldan'a Kızılay rozeti takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başsavcı Yeldan'dan Kızılay'a destek sözü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN