Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hatay marka kent olacak

Sahip olduğu tarihi ve kültürel değerleriyle 'Marka kent' çalışmalarına yoğunlaşan Hatay, çeşitli reklam kampanyalarında "Hatay Ben'im" sloganını kullanıyor

Giriş Tarihi: 11.4.2014
Hatay Marka Kent Derneği tarafından yürütülen 'marka kent' çalışmaları kapsamında, doğal, tarihi, kültürel ve sanatsal değerlere sahip olan Hatay, çarpıcı reklam kampanyaları ile tanıtılıyor. Türkiye çapında gerçekleştirilecek tanıtım çalışmaları 9 Nisan'da başladı. Tanıtım çalışmaları, Hatay'daki insanların yaşamlarını yüzyıllardır sevgi, barış, kardeşlik ve hoşgörü içerisinde sürdürmeleri gibi anlamlı değerler üzerine kuruldu. Hatay'ın tüm değerlerini Hatay'da Hataylılardan dinlemek ve eşsiz deneyimler yaşamak için kampanyanın sloganı, "Hatay Ben'im" olarak belirlendi.

İSTANBUL' DA HER YERDE
Tanıtım çalışmaları kapsamında ulusal radyolar ve internetin yanı sıra, İstanbul'daki billboardlar, megalightlar, havaalanı panoları gibi açık hava reklam mecraları Hatay'ın değerleri ile süslenecek. Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, "Valiliğimizin önderliğinde birçok sivil toplum örgütü ve odaların katılımıyla Marka Kent Derneği'ni kurduk. Marka kent olmak, herkesin bir gün mutlaka gitmeyi hayal ettiği, gittiğinde de kendini evinde gibi hissettiği bir il olmak demektir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hatay marka kent olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN