Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sel: Allah'ını seven, dini bütün başkanım

Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, seçimi kazandıktan sonra hakkında ortaya atılan iddiaların gerçeği yansıtmadığını ifade ederek, "Ben Allah'ını seven, dini bütün bir başkanım" dedi

Giriş Tarihi: 14.4.2014
Adana'nın Feke ilçesinde yüzde 54 oy alarak seçimi kazanan MHP'li Ahmet Sel, hakkında ortaya atılan iddiaların asılsız ve mesnetsiz olduğunu belirterek, "Asla söylemeyeceğim, ağzıma almaktan bile imtina ettiğim sözleri söylemişim gibi ortaya attılar. Ben dini bütün, Allah'ını seven, herkese yardım eden, özellikle camilerimizin eksiklerinin giderilmesinde gayret gösteren bir insanım" dedi.

YASA GEREĞİ SÖKTÜRDÜK

Feke'de herkesi kucakladığını ve yüzde 100'ün başkanı olduğunu söyleyen Ahmet Sel, "Seçimden hemen sonra oturup neden yüzde 46'nın oyunu alamadım diye kara kara düşündüm. Çünkü ben Feke'nin tümünün başkanı olmaya kararlıyım. İlçemizde karayollarına ait ana caddedeki partili partisiz herkesin işyerinin önündeki fazlalıkları, çıkıntıları yasa gereği söktürdüm" diye konuştu.

HERKESİN OYUNU ALDIM

Ara sokaklardaki hiç kimsenin işyerine dokunmadığını söyleyen Başkan Ahmet Sel şöyle dedi: "Hakkımda beni çok üzen laflar üretmişler. Bunlar ne bana yakışır, ne de bana bunu yakıştırana. Benim nasıl bir insan olduğumu tüm Feke halkı bilir. Eğer ilçede siyasi ayrımcılık yapsam yüzde 18 olan partimizin oyunu yüzde 54'e çıkarabilir miydim? CHP'lilerin de, AK Partililerin de oyunu aldım."

CAMİLERE YARDIM YAPTIK

39 köyün tamamının yol, su ve kanalizasyon işlerini yapacağını, her köye üstü kapalı modern bir yer yaparak buranın düğün, nişan, cenaze gibi işlerde kullanılacağını, semt pazarı sorununu halledeceğini ifade eden Başkan Ahmet Sel, "Irmağımızın üzerine bir köprü yapılacak. Çürükler, Göbelli, Gedikli, Süphandere, Güzpınarı, Çondu, İncirli, Tokmanaklı, Yerebakan camilerine parke taşı yardımı yaptık. Paşalı, Tenkerli, Gürümze ve Oruçlu camilerinin de parasal işlerini hallettik" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sel: Allah'ını seven, dini bütün başkanım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN