Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana ve ilçelerinde hizmetler devam eder

AK Parti Adana Milletvekili Şükrü Erdinç ile İl Başkanı Fikret Yeni, köy gezilerine çıktı, "Bazı yerlerde adaylarımız kazanamadı ama bu hizmetlerin duracağı anlamına gelmez" dedi

Giriş Tarihi: 2.5.2014
AK Parti Adana Milletvekili Şükrü Erdinç ile İl Başkanı Av. Fikret Yeni, Kozan'da bir dizi temaslarda bulundu. Bir düğüne katılan ve bazı köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla görüşen milletvekili Erdinç ile AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, "Kozan ilçe merkezinde belediye başkanlığı seçimini kaybettik. Ancak bu hükümetimizin sizlere vereceği hizmetin duracağı anlamına gelmez. AK Parti hükümeti bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Adana ve ilçelerine hatta köylerine hizmete devam eder" dedi.

İŞLER YARIM KALMAZ
Ülke genelinde almış oldukları yüzde 45 oy ile AK Parti'nin bir kez daha güven tazelediğine dikkat çeken Milletvekili Erdinç, "Elbette yerel seçimlerde vatandaşlarımız adaylardan kaynaklı farklı tercihler yapmış olabilir. Ama Biz AK Parti'yiz, vaat ettiğimiz her sözün arkasındayız. Başladığımız hiçbir iş yarım kalmaz. Ortaya çıkan eserleri hepiniz çok iyi biliyorsunuz" diye konuştu.

OMURGASIZ BİR BLOK
Yerel seçimler sonrası Adana'da ne gibi hatalar yapıldığını tespit etmek ve vatandaşların sorunlarını dinlemek amacıyla geldiklerini belirten İl Başkanı Fikret Yeni ise "Biz hala iktidar partisiyiz. Ülkemize hizmet AK Parti ile geldi ve AK Parti sizlere hizmet etmeye devam edecektir. Bu yerel seçimde bizlere oy veren herkese çok teşekkür ediyoruz. Kozan'da oyumuzu artırmamıza rağmen seçimi kaybettik. Muhalifler karşımızda omurgasız davranan bir blok oluşturdu" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana ve ilçelerinde hizmetler devam eder
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN