Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ceyhan'a yeni emniyet binası

Giriş Tarihi: 6.5.2014

Adana'nın Ceyhan ilçesinde ihtiyaçlara cevap veremeyen emniyet müdürlüğü hizmet binası yerine, yeni ve modern bir bina yapılacak

Adana'nın Ceyhan ilçesinde ihtiyaçlara artık karşılık veremeyen emniyet müdürlüğü yerine, başka bir arazide günün şartlarına uygun yeni bir hizmet binası yapılacak. AK Parti Adana Milletvekili ve TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, geçtiğimiz hafta projenin yapılacağı arazide zemin etüdü çalışmaları başladığını ve kısa bir süre sonra ihalenin yapılacağını söyledi.

DEPREM KUŞAĞINDA

1983 yılında amirlik düzeyinde hizmete açılan hizmet binasının daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğüne çevrildiğini belirten Ünüvar, "Geçen yıllar göstermiştir ki gelişen ve değişen çağa binanın yapısı uyum sağlayamamış, bunun sonucu olarak da hizmet veren ve alan kişilerin bazı ciddi sorunlar yaşadığı gözlemlenmiştir. Binanın deprem kuşağında yer alması ve dayanıksızlığı da yeni bir binanın yapılmasını zorunlu kılmıştır" dedi.

ZEMİN ETÜDÜ YAPILDI

Vatandaşların hak ettiği hizmeti alması konusunda başlattıkları çalışmaların meyvesini vermeye başladığını kaydeden Necdet Ünüvar, "Geçtiğimiz hafta projenin yapılacağı arazide zemin etüdü çalışmaları başladı. Emniyet Genel Müdürlüğü yetkilileri, kısa bir süre sonra proje uygulamasının kesinleşmesinin ardından ihalenin yapılacağını aktardı. Bu önemli proje kısa sürede vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır" diye konuştu.

HIZLA YÜKSELECEK
AK Partili Ünüvar, yaptığı açıklamada şunları söyledi: 2014 yerel seçimlerinde hükümetimize ve partimize tam destek veren vatandaşımız, bu yeni dönemde yeni 250 Yataklı Ceyhan Devlet Hastanesi'nin inşaatında olduğu gibi bu projenin de hızla yükseldiğini görecektir. Ceyhan halkımızın her alanda hizmetlerin en kalitelisine layık olduğunu biliyor, Ceyhan ilçemize kazandıracağımız bu projenin bütün vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ceyhan'a yeni emniyet binası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN