Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyük buluşma

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), Şahinbey Kültür ve Edebiyat Günleri kapsamında sanatçılar ve üniversite öğrencilerini bir araya getirdi

Giriş Tarihi: 9.5.2014
Gaziantep'te Şahinbey Kaymakamlığı tarafından 3'üncü kez düzenlenen Şahinbey Kültür ve Edebiyat Günleri kapsamında ressam, şair ve yazarlar, Hasan Kalyoncu Üniversitesi öğrencileriyle buluştu. HKÜ Hukuk Amfisi'nde "Edebiyat ve Kadın" konulu bir panel ile "Halk Edebiyatı" konulu fotoğraf sergisi açıldı. Açılışını HKÜ Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz ve Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan'ın davetlilerle birlikte yaptığı sergideki eserler büyük beğeni toplandı.

BİLGİ PAYLAŞINCA BÜYÜR
Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan, "Başlattığımız Kültür ve Edebiyat Günleri'ni bu yılda sürdürmeye devam ediyoruz. Düzenlediğimiz etkinlik kapsamında şair ve yazarlarımız okullarda; kültür ve edebiyat konularında sunum yaparak, konferans ve panel düzenleyerek öğrencilerimizle bir araya geliyorlar" dedi. HKÜ Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz ise "Bir ülkenin kültür ve eğitim seviyesi ne kadar yükselirse o ülke de o kadar gelişir. Bilginin paylaştıkça büyüdüğünü biliyoruz ve bu değerleri gelecek nesillere aktarmaya çalışıyoruz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyük buluşma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN