Görme engellilerden AK Parti'ye teşekkür

Giriş Tarihi: 14.5.2014
Engelliler Haftası nedeniyle bir grup görme engelli genç, Adana AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni'yi ziyaret etti. AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, kendileri için esas olanın birey olduğunu söyleyerek, " Özellikle engelli vatandaşlarımızın sorunlarının giderilmesi adına onlarca yasa çıkartılarak mağduriyetler önlenmeye çalışılmaktadır" dedi.

YANINIZDAYIZ

Adana AK Parti İl Başkanlığı'nda gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Fikret Yeni, toplumun her kesimine kucak açtıklarını söyledi. Yeni, " Özellikle engelli vatandaşlarımızın sorunlarının giderilmesi adına onlarca yasa çıkartılarak mağduriyetler önlenmeye çalışılmaktadır. Görme engelli kardeşlerimizin yanındayız. Engelli bireylerimizin engelliler haftasını kutlar, hayat yolunda engelsiz günler geçirmelerini diliyorum" diye konuştu.

TEŞEKKÜRLER

Görme engelli grup adına konuşan Cüneyt Arat, sorunlarının çözümünde kendilerine destek veren yoğun çaba sarf eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve hükümet yetkililerine teşekkür ettiklerini söyledi. Arat şunları söyledi: " Engellilere yönelik düzenlemeler AK Parti zamanında alındı. Bu arada biz görme engellilere sürekli kapısını açık tutan Başkan Fikret Yeni ve il teşkilatına da teşekkür ediyoruz. Bir ağabey, bir baba gibi her zaman yardımımıza koşuyorlar."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Görme engellilerden AK Parti'ye teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN