Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öztürk: Ceyhan'da yatırım zamanı

Giriş Tarihi: 19.5.2014

Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Ceyhan'da yatırımlar için büyük adım atıldığını söyledi

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, AK Parti Adana Milletvekili TBMM Sağlık Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Necdet Ünüvar ve AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Süleyman Ulu ile birlikte Ankara'da TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ile görüştüklerini ve Ceyhan'a yapılacak TOKİ konutları ile kentsel dönüşüm hakkında fikir birliğine vardıklarını söyledi.

HEYECANLA BEKLENİYOR
Öztürk, "Ceyhan'da TOKİ konutları ve kentsel dönüşüm dâhil onlarca projenin altyapı hazırlıkları bitme aşamasına geldi. Yakın tarihte bu projelerin uygulama yeri ve takvimi netlik kazanacak. Yıllardır hizmete susamış hemşehrilerimizin yatırımların gelmesini heyecanla beklediğinin farkındayız. Bu nedenle Ceyhan için el ele vererek durmaksızın çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Altyapı çalışmaları sonuçlandığında Ceyhan, artık AK hizmetlere kavuşmaya başlayacaktır" dedi.

ÇİFTÇİNİN SORUNLARINI İLETTİK
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile yapılan görüşmelerde çiftçilerin ihtiyaç ve talepleri hakkında bilgiler veren Öztürk "Bu çerçevede hükümetimizin çiftçilerimize yaptığı devasa hizmetlere yenilerinin eklenmesi hususunda önemli görüşmeler yaptık. İnşallah Ceyhan'ımızı iktidarla buluşturup AK hizmetlerden ziyadesiyle istifade etme imkânı yakalayacağız" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öztürk: Ceyhan'da yatırım zamanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN