Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adanalı eczacılar Zuhal Olcay'ı dinledi

ADEO tarafından meslekte 30 yılını dolduran eczacılara plaket verildi

Giriş Tarihi: 20.5.2014
Adana Eczacı Odası, bilimsel eczacılığın 175. yılı etkinlikleri çerçevesinde Sheraton Oteli'nde düzenlediği Eczacılık Balosu'na damgayı ünlü sanatçı Zuhal Olcay vurdu. Türk Eczacılar Birliği (TEB) Merkez Heyeti Başkanı Erdoğan Çolak, STK Başkanları, TMMOB Adana Sekreteri, Ecza Deposu yöneticileri ve eczacıların katıldığı baloda konuşan Adana Eczacı Odası Başkanı Ersun Özkan, "Geleneksel olarak düzenlediğimiz günümüzde sizlerle birlikte olmaktan onur duyuyorum" dedi.

ZORLU BİR SÜREÇ

Başkan Özkan, "Hepinizin bildiği gibi son birkaç haftadır ilaç fiyat kararnamesinde yapılacak değişiklikten bahsediyoruz. Gerçekten bu süreç biz eczacılar açısından zorlu geçecek. Ama ben tüm eczacılarımızı birlik beraberlik içerisinde örgütlerine sahip çıkarak, örgütlerinde eczacı üyelerine sahip çıkarak bu sıkıntılı süreci güzel bir şekilde atlatacağımıza inanıyorum" dedi.

MÜZİK ZİYAFETİ

Gecede mesleğe 30 yıldır hizmet veren Abdülkadir Erdeve, Asya Bursal, Aysel Ünalır, Dursun Şahin, Mehmet Lütfi Onur, Meral Karabucak, Muzaffer Alan, Nesrin Seçki, Süheyla Alptekin, Zuhal Erçetin ve Zuhal Yener'e Meslek Ödülü plaketi verildi. Güçlü yorumu ile sahne alan ünlü sanatçı Zuhal Olcay, etkili sahne performansı ve seslendirdiği sevilen parçalarla Adanalı eczacılara unutulmaz bir gece yaşattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adanalı eczacılar Zuhal Olcay'ı dinledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN