Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Coş: Adana özel konumda

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Ceyhan ilçesinde yapımı devam eden 250 yataklı devlet hastanesini inceledi, emniyete kazandırılan yeni hizmet araçlarının teslim törenine katıldı

Giriş Tarihi: 20.5.2014
Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, TOKİ tarafından Ceyhan ilçesinde yapılan 250 yataklı devlet hastanesinde inceleme yaptı. Kaymakam Gürbüz Karakuş ile Belediye Başkanı Alemdar Öztürk'ün de hazır bulunduğu inceleme gezisinde yetkililerden bilgi alan Vali Hüseyin Avni Coş, Ceyhan Devlet Hastanesi'nin 2015 yılında faaliyete geçmesinin planlandığını ve yapımı hızla devam eden inşaatın tamamlanmasıyla birlikte, ilçede önemli bir sağlık atılımının gerçekleştirileceğini söyledi.

SAĞLIK ÜSSÜ ADANA

Vali Coş, Adana'nın sahip olduğu ve devam eden yatırımlar, mevcut kamu ve özel hastaneler, sağlık personeli ve uzman ekipleriyle, sağlık hizmetleri konusunda çok önemli bir konumda olduğuna dikkat çekerek, "Ceyhan ilçemizde yapımı devam eden 250 yataklı devlet hastanesinin faaliyete geçmesiyle birlikte, Ceyhanlı vatandaşlarımıza yönelik sağlık hizmetlerinde önemli bir ivme kaydedilecek. Hükümetimizin ilgi ve destekleriyle Adana kararlılıkla gerçekleştirilen sağlık hizmetleri yatırımlarıyla bölgemizin ve Ortadoğu ülkelerinin sağlık üssü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor" şeklinde konuştu.

POLİSE GÜÇ KATTI

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, hastanedeki incelemelerinin ardından, çeşitli kurumlarca Ceyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne kazandırılan yeni hizmet araçlarının teslim törenine katıldı. Adana Emniyet Müdürlüğü Ulaştırma Şube Müdürlüğü ve Ceyhan Polis Hizmetlerini Geliştirme Derneği'nce sağlanan yeni hizmet araçlarının teslim töreninde konuşan Vali Hüseyin Avni Coş, halkın huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan emniyet güçlerinin, sağlanan bu katkılarla gücüne güç kattığını söyledi.

ÇALIŞMALAR PEKİŞECEK
Vali Coş, "Ceyhan İlçe Emniyet Müdürlüğümüz, bünyesine kattığı yeni hizmet araçlarıyla, toplumumuzun huzur ve güvenliğini sağlamak konusunda gücüne güç katmıştır. Canla başla gece gündüz demeden, halkımızın huzur, güven ve mutluluğu için görev yapan Ceyhan İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün, araç ve ekipman açısından güçlendirilmesi, yaptıkları başarılı çalışmaları pekiştirecektir" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Coş: Adana özel konumda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN