Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çelikcan: Yüreğir topyekün gelişmeli

Giriş Tarihi: 21.5.2014

Başkan Mahmut Çelikcan, yeni dönemde ilçenin her noktasına hizmeti eşit miktarda götüreceklerini belirterek, "Tek isteğimiz Yüreğir'in top yekün olarak kalkınması" dedi

Adana'nın merkez ilçelerinden Yüreğir'in her alanda kalkınması, gelişmesi ve modern bir çehreye kavuşması için aralıksız çalıştıklarını söyleyen Belediye Başkanı Mahmut Çelikçan, "Ekip arkadaşlarımızla sürekli projeler ve yapılacak işler konusunda çalışıyoruz. Önemli hizmetleri başlatmak için harekete geçtik. Yakında Yüreğir gerçekten hizmetleriyle anılacak, çağdaş yüzü ile örnek alınacak bir ilçe olacak" dedi.

HİZMET KERVANI

Teşekkür gezileri için Sazak, Şahinağa, Paşaköy, Akdam, Eğriağaç, Yalnızca, Kamışlı, Zağarlı, Gökçeli, Yenice, Beyköy, Çağırkanlı köylerini ziyaret eden Başkan Mahmut Çelikcan, kendilerini sevgi ile karşılayan vatandaşlara verdikleri destek için teşekkür etti. AK Parti Yüreğir İlçe Başkanı Bahadır Balcılar ile Meclis Üyeleri Salih Acar ve Ahmet Çözer'in de katıldığı gezilerde vatandaşlarla sohbet eden, onların dert ve isteklerini dinleyen Çelikcan, "Hiç merak etmeyin hizmet kervanımız sürekli olarak sizlerin köyünden, mahallesinden, sokağından geçecek" diye konuştu.

KÖY KONAKLARI YAPILACAK
Köylerle ilgili sıkıntıların takipçisi olacaklarını belirten Başkan Mahmut Çelikcan, "Ekiplerimizin çalışma yapmadığı köy ve mahallemiz kalmadı. Bundan sonra köylü vatandaşlarımızın faydalanacağı 'Köy Konakları' projesini hayata geçireceğiz. Yapacağımız köy konaklarında vatandaşlarımızın bilinçlenmesi amacıyla seminerler düzenlenecek, öğrencilerimizin faydalanacağı sınıflar ve sağlık ocağı olmayan köylerde haftanın belirli günlerinde doktorların gelmesi için doktor odası gibi binalar inşa etmeyi planlamaktayız" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çelikcan: Yüreğir topyekün gelişmeli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN