Sema Soykan imza gününde

Giriş Tarihi: 23.5.2014

Sema Soykan, ilk şiir kitabı 'Aşk'a Dair'in imza gününü gerçekleştirdi. Şiir severler tarafından büyük ilgi gören kitap tüm Türkiye'de satışa sunuldu

Yüksek Peyzaj Yüksek Mimar Sema Soykan, ilk şiir kitabı 'Aşk'a Dair'in imza gününü gerçekleştirdi. Cosecha- Ziyapaşa'da sevenleri ve okuyucularıyla buluşan Soykan, İlgi Kitapevi tarafından basılan 216 sayfalık kitabını heyecanla imzaladı. Büyük ilgi gören buluşmada Adana İş Kadınları Derneği (İŞKAD) üyeleri de yönetim kurulu başkan yardımcılarını bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

HEPSİNİN BİR HİKAYESİ VAR

Türkiye'deki tüm D&R, Kitapsan mağazalarında ve internette kitabının satışa sunulduğunu söyleyen Sema Soykan, "İki yıllık emeğim olan eserimde 170 şiir bulunuyor. Aşk'a Dair, Özlem, Sensizlik, Sitemim Var, Meçhulde Ben, Arz Ederim Efendim, Hayata Dair ve Bir Şey Diyeceğim bölümleri altında yazdığım şiirlerim benim için çok özel bir yere sahip. Çünkü hepsinin bir hikayesi var" dedi.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Çocuk Kanser Derneği Genel Sekreteri görevini de yürüten Soykan, "İlk şiir kitabım olan Aşk'a Dair satışa sunulur sunulmaz büyük talep gördü. Dostlarım, şiir severler kısacası tüm sevenlerimin desteğiyle heyecanım daha da arttı" dedi. Soykan'dan imza almak isteyenlerin adeta sıraya girdiği imza gününde okuyucular şiirleri çok anlamlı ve duygu yüklü bulduklarını belirtti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sema Soykan imza gününde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN