Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yüreğir'e yatırım yapanın başımızın üstünde yeri var

Giriş Tarihi: 27.5.2014

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, istihdam yaratan ve katma değer kazandıranlara her zaman destek vereceklerini belirterek, "Başımızın üstünde yerleri var" dedi

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ilçeye yatırım yapacak işadamlarına her türlü kolaylığın sağlanacağını söyledi. Yüreğir'e son dönemde birçok kamu ve özel yatırımın gelmeye başladığını belirten Başkan Çelikcan "Yüreğir şu anda bütün yatırımcılarımızın dikkatini çeken bir bölge olmuş durumda. Biz Yüreğir Belediyesi olarak yeni yatırım yapacak olan bütün yatırımcılarımıza her türlü kolaylığı sağlıyoruz. İstihdam yaratan ve ülkemize katma değer kazandıran bütün herkesin başımızın üzerinde yeri var" dedi.

YARDIM ETMEK GÖREVİMİZ
Belediye Meclis Üyesi Necim Tantik ile MNG Kargo Adana Bölge Müdürü Halil Sezgi, Mobilyacılar Sitesi esnafları ve Altek Genel Müdürü Ömer Tekdemir ve çalışanları ziyaret eden Başkan Çelikcan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yüreğir'in kalkınması için yatırım yapan herkese teşekkür eden Başkan Çelikcan "Yüreğir'in gelişmesine ve kalkınmasına katkı sağlayan yatırımcılarımıza kanunlar ölçüsünde yardımcı olmak bizim öncelikli görevimizdir. Bu amaçla esnaflarımızın önerileri ve istekleri bizim için önemlidir. Bundan sonra da esnafımızı ve yatırımcılarımızı sık sık ziyaret edip onlara yardımcı olmaya devam edeceğiz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüreğir'e yatırım yapanın başımızın üstünde yeri var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN