Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Coş: Adanalılara kapımız açık olacak

Veda ziyaretlerine başlayan Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, gazetemize, adliyeye ve Final okullarına yaptığı ziyaretlerde Adana'yı hiçbir zaman unutmayacağını söyledi

Giriş Tarihi: 29.5.2014
Sakarya'ya atanan Adana Valisi Hüseyin Avni Coş veda ziyaretlerini sürdürüyor. Vali Coş, SABAH Güney'i ziyaret ederek Bölge Koordinatörü Ersin Ramoğlu ile görüştü. Beraberinde Özülkü Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Özülkü ile birlikte gazetemize gelen Vali Coş, "Adana'da görev yaptığım süre içinde gerçekten güzel günlerim oldu. Burayı ve buradaki dostluklarımı unutmam mümkün değil. Adanalılara kapımız sonuna kadar açık" dedi.

GERÇEK DEVLET

Görev süresi boyunca objektif, etkili ve gündem belirleyen yayınları ile SABAH Güney'den her zaman destek aldığını da sözlerine ekleyen Vali Coş, tüm çalışanları kutladı. Vali Hüseyin Avni Coş'un, halkına hizmet etmeyi üstün bir görev kabul eden gerçek bir devlet adamı olduğunu söyleyen Ersin Ramoğlu da, "Birlikte Adana'ya hizmet etmenin yollarını aradık" diye konuştu.

YARGIYA VEDA
Vali Hüseyin Avni Coş'un veda programında Adana Adliyesi de vardı. Coş, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Komisyon Başkanı Mehmet Kaya ve Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun'a veda ziyaretinde bulundu. Adana Adliyesi'nde görev yapan hakimler ve savcıların da bulunduğu veda ziyaretinde, konuklar birbirlerine başarı dileyip yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

FİNAL İDARECİLERİ COŞ'U AĞIRLADI
Adana Final Okulları'nı ziyaret eden Vali Hüseyin Avni Coş, Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem'le görüştü. Görevin ülkemizin her yerinde kutsal olduğunu ve devletin verdiği her görevin üstesinden gelmek için çalışacaklarını ifade eden Coş, "Görev yerimiz neresi olursa olsun, Adana ile olan bağlantımız hiçbir zaman kesilmeyecektir. Buradaki dostları hiçbir zaman unutmayacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Coş: Adanalılara kapımız açık olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN