Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yüreğir'de yeniden çocuk sesleri çınlayacak

Giriş Tarihi: 4.6.2014
Yüreğir de 2'ncisi düzenlenen Çocuk Festivali bugün saat 13.00'te Köprülü Mahallesi M. Akif Ersoy Kültür Evi yanındaki Kültür Park'ta başlıyor. Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan "Yarınlarımız olan çocuklarımızın eğitim-öğretim yılı boyunca taşıdıkları yorgunluk ve stresi atmaları için festival düzenliyoruz. Çocukların, sanat etkinliği, piyano, bale gösterisi, yarışma ve hediyelerin yer alacağı bu etkinliğimize tüm halkımızı çocuklarıyla birlikte davet diyoruz" dedi.

TARLA ÇOCUKLARI DA GELİYOR
Özellikle Yüreğir'de oturan tarım işçilerinin çocuklarının bu şenliğe katılmalarının sağlanacağını belirten Başkan Çelikcan "Çadırlarda kalan çocuklarımız araçlarla çadırlarından alınarak düzenleyeceğimiz bu şenliğe katılmalarını sağlayacağız. Burada düzenlenen etkinliklere katılmalarını sağlayıp onlara çeşitli sürpriz hediyeler verip göndereceğiz" şeklinde konuştu.

KÜLTÜR EVLERİ YUVA OLDU

Yüreğir'de Kültür Evlerini yaparak eğitim hamlesi gerçekleştirdiklerini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan güzel mekânlar inşa edilince çok güzel etkinliklerin gerçekleştirildiğini belirterek "Hizmete açılan Kültür Evleri çocuklarımız için birer bilgi yuvaları olmuş durumda. Her kültür evimizde yüzlerce çocuğumuz eğitim alıyor. İyi eğitim almış ve kendini iyi yetiştirmiş gençlerle geleceğimize daha güvenle bakabiliriz. Buralarda bütün vatandaşlarımız her türlü faaliyetlerini yapabileceklerdir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüreğir'de yeniden çocuk sesleri çınlayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN