Final Okulları'nda mezuniyet şöleni

Adana Final Okulları'nda ilkokul, ortaokul, Anadolu lisesi ve fen lisesi bölümlerinden mezun olan öğrenciler için düzenlenen mezuniyet törenleri okul kampüsünde yapıldı

Giriş Tarihi: 5.6.2014
Adana Final Okulları'nda 2014 mezuniyet heyecanı yaşandı. Duyarlı öğrencilerinin tören öncesi madenci kostümleri giyerek, yakın tarihte Soma maden ocaklarında meydana gelen kazada hayatını kaybeden 301 işçi için hazırladıkları afiş ile tören alanına gelmeleri duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Final Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel, Türkiye'nin dört bir yanında dershaneler ve okullarda 200 bin öğrencinin mesuliyetini omuzlarımızda taşıdıklarını belirtti.

200 BİN ÖĞRENCİ
Şenliğe Final Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel, Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem, Adana Final Okulları Genel Müdürü Turhan Orhan, okul yöneticileri, öğretmenler ve veliler katıldı. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel, "Her sene öğrencileri bir üst kademeye veya üniversiteye göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye genelinde bize emanet edilen 200 bin öğrencimizi en iyi şekilde yetiştiriyoruz" dedi.

ADANA EN ÖNEMLİSİ

Adana Final Okulları'nın dördüncü yılını tamamlarken Türkiye'nin en önde gelen okullarından biri olduğunu vurgulayan Taşel, "Adana Final Okulları, gerek 3. yılında LYS'de Türkiye 1'incisi çıkaran bir okul olmasıyla, gerek liseye girişteki taban puanlarıyla, gerekse velilerin göstermiş olduğu güven ve ilgiyle Final Okulları içerisinde de en önemli okulumuzdur diyebilirim. Bu vesileyle tüm yönetici arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

HEDEF 50 OKUL

Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü ve Adana Final Okulları Kurucusu Şevket Ertem ise, 34 yıl önce eğitimcilik yoluna çıktıklarında en büyük hayalleri olan okulculukta önemli adımlar atmış olmanın mutluluğunu dile getirdi. Ertem, "Çok kısa süre içinde 27 okula ulaştık. Bizim 2020 yılına kadar 50 okul hedefimiz vardı, sanıyorum bu hedefi çok daha kısa sürede tutturacağız. Türkiye'nin dört bir yanında ayrım yapılmaksızın Final Okulları açmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

PLAKET ÇAKTILAR

Adana Final Okulları Genel Müdürü M. Turhan Orhan ise geleceğimizi güvenle emanet edeceğimiz duyarlı bir nesil yetiştiğinin altını çizdi. Türk Bayrağı ve Final Okulları flamalarının devir teslimi, Final andının okunması ve mezun olan öğrencilere diplomalarının verilmesiyle devam eden törende daha sonra, Adana Final Anadolu Lisesi Birincisi Ceren Yıldız, Adana Final Fen Lisesi Birincisi İbrahim Erdem Abuş, Ortaokul Birincisi Rıdvan Şakir ve İlkokul Birincisi Begüm Yılmaz mezuniyet kütüğüne plaketlerini çaktı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Final Okulları'nda mezuniyet şöleni
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN