Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana tekstilin üretim merkezi

Giriş Tarihi: 6.6.2014
ADASO Başkanı Zeki Kıvanç, Adana'nın tekstilin merkezlerinden biri olduğunu belirtti. Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ÇUKUROVA SİFED) ev sahipliğinde çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneği (SASİAD) heyeti, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç'ın sahibi olduğu Kıvanç Tekstil'de incelemelerde bulundu.

KALABALIK HEYET
ÇUKUROVA SİFED ve Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) Başkanı Süleyman Sönmez ve Yönetim Kurulu üyeleri, SASİAD Başkanı Aydın Bahar ve Yönetim Kurulu üyeleri, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Günay Güneş, Sakarya Makine İmalatçıları Birliği Başkanı Metin Kar ile SASİAD üyeleri Kıvanç'tan bilgi aldı.

FARKLI DESENLER

Adana'nın tekstilin en önemli üretim merkezlerinden biri olduğunu vurgulayan Zeki Kıvanç, aile olarak Osmanlı döneminden bu yana tekstil üretimi üzerine yoğunlaştıklarını belirtti. Ürün geliştirmeye özel önem verdiklerini kaydeden Kıvanç, tekstilin çok meşakkatli bir iş kolu olduğunu, 25 personelin her gün farklı desenlerde kumaş ürettiğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana tekstilin üretim merkezi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN