Türkiye'nin en iyi haber sitesi

GKV'li Ayça ve Alhan İstanbul'dan ödülle döndü

Giriş Tarihi: 6.6.2014
İstanbul Bilgi Üniversitesi tarafından 'Liseliler 2014' projesi kapsamında düzenlenen 'Hayal-et Liseli Hayalet Olma' atölye çalışmalarına katılan Gaziantep Kolej Vakfı (GKV) Özel Liseleri öğrencileri ödülle döndü. Öğrencilerden Muammer Alhan Babat finalde birinciliği elde ederek 4 yıllık üniversite bursu kazanırken, Ayça Bilgiç jüri özel ödülü aldı. Türkiye genelinde düzenlenen ve 2 bin liseliyle görüşmenin ardından 500 lise öğrencisinin katıldığı Liseliler 2014 projesi kapsamında düzenlenen atölye çalışmalarının ödülleri törenle verildi.

"HAYALLERİMİ KOYDUM"
Başarılı öğrencileri ve Liseler Müdürü Müfit Taşlıyar'ı makamında kabul eden GKV Özel Okulları Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Atanur Vergili akademik başarıların yanında sosyal, kültürel ve sanatsal başarıların da kendileri için önem taşıdığını vurguladı. Geçtiğimiz yıllarda birçok projede modern dans ve oyun kabiliyetiyle dikkatleri çeken Muammer Alhan Babat yarışmada hayallerini ortaya koyduğunu belirterek "Gerek okul içerisinde gerekse özel bir çok müzikal ve tiyatro oyununda başrol oynadım. Benim üniversite hayalim tıp fakültesini bitirerek plastik cerrah olmak" dedi.

"DOKTOR OLACAĞIM"
Yarışmada jüri özel ödülü alan GKV Özel Okulları 10'üncü sınıf öğrencisi Ayça Bilgiç ise doktor olmayı planladığını belirterek böyle bir yarışmanın kendisi için önemli bir tecrübe olduğunu kaydetti. Bilgiç yaptığı değerlendirmede "Sosyal kültürel ve sanatsal etkinlikler sürekli ilgimi çekiyor. Bu etkinlikte de çok önemli deneyimler kazandım. Yarışmada ödül almak çok güzel bir duygu. Okuluma, idareci ve öğretmenlerime ve bir an olsun beni yalnız bırakmayan anne ve babama teşekkür ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GKV'li Ayça ve Alhan İstanbul'dan ödülle döndü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN