Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ÇEAŞ Anadolu Lisesi'nde öğrencilerin gurur günü

Giriş Tarihi: 9.6.2014

ÇEAŞ Anadolu Lisesi 16. dönem mezunlarını verdi. Okul Müdürü Bekir Bozdemir, öğretmenlerin, anne ve babaların törende büyük gurur yaşadığını ifade etti

Adana ÇEAŞ Anadolu Lisesi 16. dönem mezunlarını verdi. Okul bahçesinde düzenlenen tören görülmeye değerdi. Sevinç ve hüznün bir arada yaşandığı mezuniyette diplomalarını alan öğrenciler yıllarca eğitim gördükleri okullarından, aynı sırayı paylaştıkları arkadaşlarından ayrılmanın üzüntüsünü yaşarken, yeni bir eğitim hayatına atılmanın da heyecanı içerisindeydi.

GENÇLERE SESLENDİ

Törene öğrenci velileri, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Okul Müdürü Bekir Bozdemir, gurur verici bir gün yaşadıklarını belirterek, "Mezun olan öğrencilerimizin bundan sonraki yaşantılarında her şey istedikleri gibi olsun. Üniversite hayatlarını da başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra topluma faydalı birer birey olarak görmek istiyoruz" dedi. Konuşmaların ardından okul birincilerine ödülleri verildi. Öğrenciler keplerini fırlatarak yeni hayatlarına 'merhaba' dedi. Anne ve babaların duygu dolu anlar yaşadığı törende öğrenciler mezuniyet pastasını hep birlikte dilek tutarak kesti. Tören ilerleyen saatlere kadar devam etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ÇEAŞ Anadolu Lisesi'nde öğrencilerin gurur günü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN