Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye'nin uzunu işini tekrar istedi

AK Parti Grup Toplantısı'nda Başbakan Erdoğan'a sarılan Türkiye'nin en uzun ikinci adamı Ramazan Karageyik'in, Başbakan Erdoğan'dan tıpkı 9 yıl önce olduğu gibi yine kendisine iş bulmasını istemiş

Giriş Tarihi: 9.6.2014
AK Parti Grup Toplantısı'nda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la görüşen Türkiye'nin ikinci en uzun adamı Ramazan Karageyik, 9 yıl önce kendisine iş bulan Erdoğan'dan yeniden iş istediğini söyledi. Karageyik, "Seçimden önce işten çıkarılmıştım. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin beni bir işe koydu ama maaşı azdı, bu nedenle Başbakan'a gidip eski işimi istedim, o da eski işime yerleştirilmemi sağlayacağını söyledi" dedi.

İŞTEN ÇIKARDILAR
Gaziantep'in İslahiye ilçesinde yaşayan 2 metre 33 santim boyundaki Karageyik, AK Parti Grup Toplantısı'nda Başbakan Erdoğan'a sarılmasıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Hipofiz hastası olduğu için 9 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın desteğiyle Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Gazibel şirketinde işe başladığını söyleyen Karageyik, "Seçimlerden önce beni işten çıkardılar. Ben de yeni başkan Fatma Şahin'e sorunu ilettim, beni başka bir yerde işe başlattı ama maaşı çok azdı. O nedenle beni ilk işe aldıran Başbakan'a gidip derdimi anlatmak istedim" diye konuştu.

BAŞBAKAN TAKİP EDECEK
Konuyu hemşerisi olan AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar'la paylaştığını söyleyen Ramazan Karageyik, "Şamil bey benim grup toplantısına katılmamı sağladı, Başbakanla görüştü. Ben de sıkıntılarımı anlattım. Zaten daha önce de işe aldırdığını, tekrar aynı yerde işe başlamak istediğimi söyledi. O da Şamil Tayyar vekilimden konunun takipçisi olmasını, Fatma Hanımı kendisinin de arayacağını söyledi. Allah razı olsun, yine bana sahip çıktı" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye'nin uzunu işini tekrar istedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN