Vali Büyük'ün ilk mesajı: Birliktelik

Adana'ya atanan Vali Mustafa Büyük, nasıl bir şehre geldiğini bildiğini belirterek "İnşallah Allah mahcup etmez, burada birlikte hayırlı hizmetler yaparız" dedi

Giriş Tarihi: 11.6.2014
Valiler kararnamesi ile Adana Valiliğine atanan Mustafa Büyük, kente gelerek makam koltuğuna oturdu. Adana Havalimanı'nda Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve vali yardımcıları tarafından karşılanan Vali Büyük, daha sonra valilik binasına geçti. Burada da rektörler, kurum amirleri ve STK temsilcileri tarafından karşılanan Vali Mustafa Büyük, Adana'nın, Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biri olduğunu söyledi.

ADANA'YI TANIYORUM
Şehri çeşitli vesilelerle tanıma fırsatı bulduğunu anlatan Büyük, "Nasıl bir şehre geldiğimi biliyorum. Birçok meselesini bundan sonra birlikte değerlendireceğiz. Tarım, sanayi ve turizm açısından geleceği ile ilgili stratejik planlar çerçevesinde kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, yerel yönetimler, meslek örgütleri, üniversitelerimizle beraber çalışarak, Adana'nın olması gereken noktalarına katkıda bulunmaya çalışacağız" diye konuştu.

İŞ BİRLİĞİ MESAJI
Kurumlar arasındaki iş birliğini önemsediğini kaydeden Vali Büyük, "Uyum ve huzuru, Adana için zorunlu olan gelişmenin, kalkınmanın vazgeçilmezi olarak düşünüyorum. O sebeple hem huzuru sağlayacağız hem de iş birliği içerisinde kurum ve kuruluşların ortak hedefte ve netice almaları konusunda üzerimize düşen görevi yapacağız. İnşallah Allah mahcup etmez, hayırlı hizmetler yaparız" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Büyük'ün ilk mesajı: Birliktelik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN