Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kışlık ayakkabılar GAPSHOES'da

Gaziantep'te 19'uncusu düzenlenecek GAPSHOES Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı'nda kış mevsimi için hazırlanan ayakkabı modelleri görücüye çıkacak

Giriş Tarihi: 15.6.2014
Gapshoes Kış 19'uncu Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı 18-21 Haziran 2014 tarihleri arasında, Ortadoğu Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Gaziantep Sanayi Odası ve Gaziantep Kunduracılar Odası işbirliğiyle AKORT Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, KOSGEB'in fuar katılım desteği kapsamında yer alıyor. AKORT Fuarcılık Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Akkaya, "GAPSHOES, geçtiğimiz yıllarda Irak, İran, Suudi Arabistan, Kuveyt, Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, İtalya, Kore, Çin, Rusya gibi ülkelerden çok sayıda ziyaretçi tarafından izlendi. Yurtiçi ve yurt dışı yoğun reklam çalışmaları, dört dilde hazırlanmış web sayfası ve sektörel tanıtımlar sonucunda bu yıl da ulusal ve uluslararası platformlarda iş yapan profesyonellerin fuarımızı yoğun şekilde ziyaret etmelerini bekliyoruz" diye konuştu.

EN YENİ TASARIMLAR
Fuara uluslararası şirketlerin distribütörlerinden oluşan 160'ın üzerinde firma ve markanın katılacağını açıklayan Akkaya, "Katılımcı firmalar, kış sezonunun en yeni tasarımlarını sergileyecekleri 19. Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı süresince yurt içi ve yurt dışından gelen alıcı grupları ile önemli ticari bağlantılar kurma olanağına sahip olacak. GAPSHOES global ölçekte çalışan üreticilerin ve müşterilerin aynı çatı altında bir araya geldiği etkin bir iletişim ve pazarlama ortamı olacak" diye şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kışlık ayakkabılar GAPSHOES'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN