Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dünyanın lideri konumundayız

AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni, danışma meclisi toplantısında, sıcak gündemi değerlendirdi

Giriş Tarihi: 17.6.2014
AK Parti Adana 62'nci İl Danışma Meclisi Toplantısı Yüreğir Kültür Merkezi'nde yapıldı. Toplantıya AK Parti Manisa Milletvekili ve Adana Koordinatörü İsmail Bilen, AK Parti Adana Milletvekilleri Necdet Ünüvar ve M. Şükrü Erdinç, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik de katıldı.

SEKTE VURMAK İSTİYORLAR

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Türkiye'nin 15 yıl önceki Türkiye olmadığını belirterek, "AK Parti hükümeti sayesinde 12 yıllık iktidar döneminde belki de 100 yılda elde edilemeyecek başarılara imza atan ve gerçekten dünya lideri konumuma gelen bir devletin etrafında bu devletin kazanımlarını, başarılarını bir şekilde sekteye uğratmaya çalışanların eleştirileri var. Ancak şunu bilin ki bu ülke kendi evladına sahip çıkacaktır" dedi.

ENGELLERİ AŞACAĞIZ

Hükümetin çalışmalarını sekteye uğratmaya çalışanlara rağmen planlanan yatırımların yapılacağını açıklayan Yeni, "Buna ne dışarıdakiler, ne dışarıdakilerin işbirlikçisi olan maalesef içimizde bulunan vatan haini konumundakiler engel olabilecktir. AK Parti iktidarı önüne konmak isteyen bütün engelleri bu zamana kadar tek tek ortadan kaldırdı, bundan sonra da ortaya konacak olan her engeli Allah'ın izniyle tek tek, hat da 3-4'er şekilde ortadan kaldıracaktır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünyanın lideri konumundayız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN