Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bebekler rehinde anneler fuhuşta

Adana polisi, yeni doğan bebeklerin teslim edildiği Güllü Sevimli ile dost hayatı yaşadığı Cebrail I.'nin bebekleri kullanarak annelerine fuhuş yaptırıldığını ortaya çıkardı

Adana'da annesinin terk ettiği 4 aylık Murat bebeğe bir süre baktıktan sonra polise teslim eden Güllü Sevimli'nin evinde 5 aylık bir kız çocuğu bulunmasının arkasındaki gerçeği polis ortaya çıkardı. Dost hayatı haşadığı Cebrail I. ile birlikte kendisine bebek teslim eden anneleri tehdit eden çiftin, genç kadınlara fuhuş yaptırdığı belirlendi. Hakkındaki iddiaları kabul etmeyen Güllü Sevimli, bebeklere Allah rızası için baktığını söyledi. Dostu Cebrail I. ise polis tarafından aranıyor.

BEBEĞİ POLİSE GÖTÜRDÜ

Fevzipaşa Mahallesi'nde oturan Güllü Sevimli, 4 aylık Murat E. isimli bebeği annesi Gülay E.'nin (19) kendisine bırakıp gittiğini ve bir daha geri dönmediğini belirterek polise teslim etti. Polis küçük bebeği çocuk yuvasına yerleştirirken, polis telefonla anne Gülay E.'ye ulaşınca gerçek ortaya çıktı. Genç kadın bebeğini teslim ettiği Güllü Sevimli ile dostu Cebrail I.'nın kendisine zorla fuhuş yaptırdığını söyledi. Güllü'nün evine gelen polis 5 aylık bir bebek daha buldu.

İKİSİ DE ŞİKAYETÇİ OLDU
Güllü Sevimli, 5 aylık Ömür bebeğin annesinin 25 yaşındaki Burcu G. olduğu söyledi. Kocası hapiste olan Burcu G., Nevşehir'de olduğunu ve Adana'ya gelmeye korktuğunu belirtti. Polis Ömür bebeği yurda yerleştirirken, 2 anne ise emniyete gelerek ifade verdi. Gülay E.'nin, "Zor durumdaydım. Eşim cezaevinde. Ailem beni kabul etmiyor. Bebeğimi bıraktığım Güllü Sevimli para getirmemi, bunun için fuhuş yapmamı istedi. Cebrail I. da beni tehdit etti. Ben de fuhuş yapmaya başladım. Benimle birlikte Burcu G. de fuhuş yapıyordu. İkisinden de şikayetçiyim" dediği öğrenildi. Burcu G.'nin de benzer ifade verdiği, bebeğinin geleceği için fuhuş yapmak zorunda kaldığını söylediği öne sürüldü.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bebekler rehinde anneler fuhuşta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN