Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kozan Belediyesi'nin futbolcu ordusu

Giriş Tarihi: 22.6.2014

Kozan Belediyesi yaz futbol okulu açıldı. Yüzlerce minik yeşil sahaya çıkarak, tecrübeli antrenörler gözetiminde çalışmalara başladı

Adana'nın Kozan ilçesinde 6-11 yaş grubuna yönelik Yaz Futbol Okulu açıldı. Kozan Belediye Spor Tesislerinde başlayan ve bir ay sürecek olan futbol yaz okulu 180 minik sporcu ile start verdi. Haftanın 6 günü 2 grup halinde sürecek olan eğitim Kozan Belediye Spor alt yapı hocaları Yusuf Özbolat, Soner Tan, Murat Özdemir ve Ali Rıza Atıcı tarafından gerçekleştirilecek.

BAŞARILI ÇALIŞMA
Futbol Yaz Okulu, Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Şenöz'ün başlama vuruşu ile açıldı. Şenöz, ilk gün çalışmalarını baştan sona izleyerek Kulüp Başkanı Ahmet Atıcı ve teknik ekibini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Kozan Belediye Spor Kulübü Başkanı Ahmet Atıcı, "Kozan Belediye Spor Kulübü tarafından düzenlenen yaz okulunda yeni yıldızlar yetişecek" dedi. Başkan Atıcı, "Bu eğitime yıl boyunca süreklilik kazandırarak Kozan Belediye Spor'un alt yapısına sporcu kazandırmayı ve gelecekte Kozan Belediye Spor'u sağlam temeller üzerine oturtmayı hedefliyoruz. Yönetim ve hocalarımız yaptıkları öz verili çalışmalarla bunu başarmak için gece gündüz çalışmaktadırlar" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kozan Belediyesi'nin futbolcu ordusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN