Olgunlaşmada diploma heyecanı

Plato Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi ve Eğitim Bölümü öğrencileri diploma sevinci yaşadı

Giriş Tarihi: 22.6.2014
Adana Olgunlaşma Enstitüsü bünyesinde geçtiğimiz yıl açılan Plato Meslek Yüksek Okulu 2013- 2014 yılında ikinci mezunlarını verdi. Enstitüde yapılan törende Çocuk Gelişimi ve Eğitim Bölümü'nden toplam 30 öğrenci mezun oldu. Uzun süren eğitim maratonunun ardından diplomalarını alan öğrenciler büyük bir heyecan yaşadı.

HEPSİ BAŞARILI OLACAK
Gençlere yeni hayatlarında başarı dileyen Adana Olgunlaşma Enstitüsü Müdürü İkbal Kalın, "İnşallah Adana'da üniversite sayısı artar. Girişimlerimiz sonucu okulumuz bünyesinde açılan Plato Meslek Yüksek Okulu'nda ikinci mezuniyet coşkusunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu öğrencilerimiz dikey geçişlerde başarılı olup yeni hayatlarına başlayacaklardır . Buna inanıyorum" dedi.

DUYGU DOLU ANLAR
Konuşmaların ardından okul birincisi Duygu Köroğlu arkadaşları adına bir konuşma yaptı. Zaman zaman duygu dolu anların yaşandığı törende anne babalar da çocuklarını yalnız bırakmayarak bu ana ortak oldu. Müdür Kalın ve öğretmenler öğrencilere diploma ve hediyelerini verdi. Mezuniyet yapılan eğlence ile son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Olgunlaşmada diploma heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN