Sanko'nun başarısı Harvard'a örnek oldu

Giriş Tarihi: 24.6.2014
Faaliyet gösterdiği sektörlerde yaptığı yatırımlar ve hızlı büyümesiyle Türkiye'nin en büyük grupları arasında yer alan Sanko Holding, Harvard Business School (HBS) profesörlerinin "vaka çalışmasına" örnek oldu. Harvardlı 9 profesör Gaziantep'e gelerek Sanko Holding yöneticileriyle şirketlerin başarısı ve kurumsal yapısı hakkında bilgi aldı.

9 PROFESÖR GELDİ

Dünyanın farklı sektörlerde faaliyet gösteren lider firmalarıyla görüşme yapan ve bu kapsamda Türkiye'ye gelen HBS öğretim üyesi 9 profesör, İstanbul ve Ankara programları öncesinde Gaziantep'te ziyaretlerde bulundu. Benzer seyahatleri daha önce sadece üç ülkeye yapan ve dünyadaki dördüncü lokasyon olarak Türkiye'yi seçen Harvardlı profesörler, Gaziantep'te ise Sanko Holding yöneticileriyle bir araya geldi.

HOLDİNG TANITILDI

Harvard'lı profesörler, Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu'nun evsahipliğinde düzenlenen toplantıya katıldı. Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu, Başkanvekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan, Cengiz ve Turgut Konukoğlu ile Sanko Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Sınav'ın da yer aldığı toplantıda yabancı konuklara, Sanko Holding hakkında bilgi verildi. Toplantıda, grubun kurumsallaşma yolundu izlediği yollar ve inovazsyon çalışmalarına ilişkin görüşmeler yapıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sanko'nun başarısı Harvard'a örnek oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN