Gazianteplilerin sağlık yürüyüşü

Giriş Tarihi: 26.6.2014
Gaziantep Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından her ayın son pazar günü farklı yerlerde "Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü" düzenleniyor. Haziran ayının yürüyüş alanı Şehitkâmil Belediyesi Anneler Parkı oldu. Sağlıklı yaşam için yürüyen protokol üyeleri ve vatandaşlar, yürüyüşün sonunda parkta yer alan bin yıllık zeytin ağacının yanında hatıra fotoğrafı çektirerek etkinliklerini sonlandırdı.

BÜROKRASİDEN İLGİ BÜYÜK

Gaziantep Halk Sağlığı Müdürlüğü öncülüğünde Anneler Parkı'nda düzenlenen "Sağlıklı Yaşam Yürüyüşüne" Gaziantep Vali Vekili Mehmet Taşdöğen, Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Sağlık Bakanlığı Kanser Hizmetleri Daire Başkanı Doç. Dr. Murat Gültekin, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Metin Karakök, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Tanrıverdi ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BURADA SPOR GÜZEL

1 kilometrelik yürüyüşün ardından, etkinliğe katılanlarla birlikte parkta bulunan bin yıllık zeytin ağacının yanında hatıra fotoğrafı çektiren Gaziantep Vali Vekili Mehmet Taşdöğen, parkın yapımı nedeniyle Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'na teşekkür etti. Taşdöğen, "Bu tür mekânlarda spor yapmak gerçekten çok güzel. Özellikle Gaziantep'te çok önemli bir gastronomi kültürü var. Bu kültürü hem yaşıyoruz hem spor yapmaya gayret gösteriyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gazianteplilerin sağlık yürüyüşü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN