Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Toroslar EDAŞ direği yeniledi

Giriş Tarihi: 27.6.2014
Adana'nın merkez Yüreğir ilçesine bağlı Yakapınar Mahallesi'nde şiddetli rüzgarın devirdiği elektrik direği Toroslar EDAŞ tarafından yenilendi. Direğin yenilenmesinden dolayı mutlu olduklarını söyleyen Yakapınar Mahallesi Muhtarı Osman Akkuzu, "Bölgemiz için önemli bir sorundu. Sorunumuzu çözen Toroslar EDAŞ'a teşekkür ediyoruz" dedi.

İHALE SÜRECİ BAŞLADI
Elektrik direği 30 Mart 2014'de şiddetli rüzgarın etkisiyle devrilince Toroslar EDAŞ, herhangi bir can kaybının olmaması için elektrik akımını kesti. Ardından da vatandaşların mağdur olmaması için bölgenin elektriğini başka bir dağıtım hattı üzerinden verdi. Yetkililer devrilen direği yenilemek için de ihale sürecini başlattı.

MUHTAR TEŞEKKÜR ETTİ
İhalenin tamamlanmasının ardından geçtiğimiz Pazar günü, devrilen direk kaldırılıp beton çalışmasına başlandı. Çarşamba günü de yeni direk dikildi ve bölgenin elektriği bu hat üzerinden verildi. Toroslar EDAŞ'ın yenileme çalışmasını yakından takip ettiklerini söyleyen Yakapınar Mahallesi Muhtarı Osman Akkuzu, "Bölgemiz için önemli bir sorundu. Sorunumuzu çözen Toroslar EDAŞ'a teşekkür ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Toroslar EDAŞ direği yeniledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN