Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ceyhan'a yeni bir ticaret merkezi

İlçe gezilerini sürdüren Adana Valisi'nin son durağı Ceyhan oldu. Vali Mustafa Büyük, Ceyhan Ticaret Merkezi'nin (CTM) temel atma törenine katıldı

Giriş Tarihi: 28.6.2014
Adana Valiliği görevine atandıktan sonra temaslarını sürdüren Vali Mustafa Büyük, Ceyhan'da çeşitli incelemelerde bulundu. Ceyhan Ticaret Merkezi'nin temel atma törenine katılan Vali Mustafa Büyük, "Adana kısa bir süre önce atandım. Tüm ilçelerimizi yakından tanımak istiyorum. Bugün Adana'mızın en önemli ilçelerinden Ceyhan'da yapılan hizmetleri tanıma fırsatı bulduk, devam edenler hakkında bilgi aldık" dedi. Vali Büyük, kentlerin gelişiminin öncelikli olarak ilçelerin kalkınmasıyla sağlanacağını belirtti.

SÖZLER TUTULACAK

Kaymakam Gürbüz Karakuş ile bir süre görüştükten sonra Belediye Başkanı Alemdar Öztürk'e ziyaret eden Vali Büyük, burada sevgi gösterileriyle karşılandı. Çalışmalar hakkında bilgi aktaran Başkan Öztürk, "Değişen büyükşehir Yasası ile birlikte ilçemizin yeni eklenen beldelerle birlikte 81 mahallesi oldu. Hizmet alanımız çok genişledi. Kendi öz kaynaklarımızla bu yükün altından kalkmayı hedefledik. Ceyhan halkına seçimden önce ne söz verdiysek hepsini yerine getirmeye kararlıyız" diye konuştu.

YATIRIMLARA DESTEK
Beraberindekilerle birlikte inşaatı devam eden Kültür Sitesi ve 250 yatakl�� Devlet Hastanesi'nde incelemede bulunan Vali Büyük, Atatürk Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Vatandaşlar ziyaretler sırasında sevgi gösterisinde bulundu. Vali Büyük daha sonra Ceyhan Ticaret Merkezi'nin (CTM) açılış törenine katıldı. "CTM önemli bir proje. Yapımı tamamladığında Ceyhan'ın gelişmesine büyük katkı koyacaktır" diyen Vali Büyük, bu tür yatırımlara her türlü desteği vermeye hazır olduklarını da bildirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ceyhan'a yeni bir ticaret merkezi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN