Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih ABİ: Mersin'den ilginç sivrisinek şikayeti

Giriş Tarihi: 1.7.2014
Mersin'den okurumuz sivrisinek şikayetini biraz da esprili bir dille paylaşmış. Hatta Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin mücadelesini fotoğraf ile göstermiş. Diyor ki; "Gece gece odamdaki sirvisinek sanırsam kendini F-16 zannediyor. O ne biçim iniştir arkadaş! :))" Bursa Belediyesi'ne bak işi profesyonel yapıyor. Mersin'de de böyle bir hizmet veren bir belediye görmek istiyoruz!" Özeti bu. Fotoğrafta da göreceksiniz yeni araçlar ve mücadele şeklini. Adana'da, Mersin'de insanların yaz aylarında kabusu gibidir sivrisinekler. Dikkate alınacağını umut ediyorum.

ZİYAPAŞA BULVARI KOKUDAN GEÇİLMİYOR
Mersin'den sivrisinek şikayeti aldık. Adana'da durum çok mu iyi? Değil tabii… Okurumuz geçtiğimiz günlerde Ziyapaşa Bulvarı'nda hem sivrisinekten hem de logarlardan yayılan pis kokudan şikayetini dile getirdi. Dün bana mesaj attı ve durumun değişmediğini söyledi. "Adana'nın en merkezi ve hareketli yerlerinden birisi. Her gün çok yoğun geçiyor. Bu nedenle önem arz ediyor. Sivrisinek kabus gibi. Pis koku ise nefes alamaz hale getirdi" diyor. Umarım bu defa dikkate alınır. Sivrisinek şikayetinden kurtuluruz.

GÜLMECE
Temel Adalet Bakanı olmuş, bir hapishaneyi ziyarete gitmiş. Hapishanede olan herkes, suçsuz yere düştüklerini, kader kurbanı olduklarını söylüyormuş. İçlerinden sadece bir tanesi suçlu olduğunu ve cezasına razı olduğunu söylemiş. Temel hapishane müdürüne dönmüş sinirli bi şekilde: "Ha pu adamı çıkarun dışarıya içerdekilerin de ahlakunu pozmasun."

Yaşadığınız kentte, oturduğunuz mahalle ve sokakta hangi sorunu yaşıyorsanız bana yazın, çözüm bulalım Fax: 0322 459 84 20

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih ABİ: Mersin'den ilginç sivrisinek şikayeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN