Yeni yönetim her kesimi saracak

Giriş Tarihi: 2.7.2014

AK Parti Mersin İl Başkanı İsmail Taşpınar, her kesimi kucaklayacak bir yönetim oluşturduklarını ve Mersin'in sorunlarını birlik ve beraberlik içinde çözeceklerini belirterek, "Bu yükü üyelerimizle birlikte taşıyacağız" dedi

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Mersin İl binasında kamuoyuna tanıtıldı. İl Başkanlığı görevine getirilen İsmail Taşpınar, yönetim kurulu olarak her kesimi kucaklayacaklarını ve Mersin'in sorunlarını birlik ve beraberlik içinde çözeceklerini belirtti. Taşpınar, "Bana verilen bu görevi layıkıyla yerine getireceğim. Çıktığımız bu uzun yolculukta omuzlarımızda büyük yük var. Biz bu yükü üyelerimizle birlikte taşımaya hazırız" dedi.

HALKI DİNLEYECEĞİZ

Her kesimi kucaklayacak bir yönetim oluşturduklarını belirten Taşpınar, "Bu milletin başını öne eğdirecek her girişimin karşısında, ilk olarak kurduğumuz bu kadrolar duracaktır. Dedikodulara, hakaretlere değil milletin sesine kulak vereceğiz. Bu kadroda ben yok, biz var. Herkesin sindirildiği dönemde davasını, mücadelesini sürdüren insanlar bu davayı bugüne taşıdı. Dava taşını gediğine koyana kadar mücadele edeceğiz" diye konuştu. Bütün sorunları birlik ve beraberlik içinde çözeceklerini söyleyen Taşpınar, "Dışlamadan, ayırt etmeden, ötelemeden, geleceği inşa edeceğiz. Konuşacağız, istişare edeceğiz, birbirimizin görüşlerine değer verecek, birbirimize yüreklerimizi açacağız. Şiddeti, sıkılı yumrukları, hakareti elimizin tersiyle itecek; dil ile gönül ile konuşacak, her sorunumuzu çözeceğiz. Kuzeyi, güneyi, doğuyu, batıyı hep birlikte kucaklayacağız" şeklinde konuştu.

EN ZOR GÖREV İL BAŞKANLIĞI
AK Parti Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun ise, "Ben her zaman şunu söylemişimdir. Siyasette en zor görev, il başkanlığı, ilçe başkanlığı ve yönetim kurulu üyelerinindir. Çünkü vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için büyük çaba içerisinde emek sarf ediyorlar. Ama bu zorluğun en güzel tarafı bir kardeşimizin sıkıntısını çözdüğünde bize 'Allah razı olsun' demeleri. Bizlere böyle demeleri bütün yorgunluğumuzu alıp götürüyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni yönetim her kesimi saracak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN