Araç parkı güçlendi

Giriş Tarihi: 6.7.2014
Erzurum Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, araç filosunu, Sanko Makina tarafından üretilen 6 serisi MST bekoloder (kazıcı yükleyici) ile güçlendirdi. Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından, Sanko Makina'dan alınan 20 adet 6 serisi MST bekoloder, Azizeye Parkı'nda düzenlenen törenle teslim edildi.

İLÇELERE HİZMET
Törene katılan Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, konuşmasında, bekoloderlerin yerli üretim olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "MST kazıcı yükleyicilerinin yerli üretim olmasından ve SANKO Grubu'nun kamu birimlerine verdiği destekten dolayı, yapılan alımdan oldukça memnun olduk. Makinaların her biri ilçelere yerinde hizmet etmesi için gönderilecek. MST marka bekoloder alımları ile hizmet kalitesi de artacak" dedi.

HİZMET HIZLANACAK

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen de yapılan bu alım ile birlikte Erzurumlunun beklediği hizmeti, yerinde ve hızlı bir şekilde gerçekleştireceklerini söyledi. Sanko İş ve Tarım Makinaları Genel Müdür Yardımcısı Aydın Karlı ise şehrin güzelleşmesi adına her zaman MST markası ile destek ve kusursuz hizmet edeceklerini kaydetti. Karlı, yerli üretim olan MST bekoloderleri tercih ettiklerinden dolayı belediye yetkililerine teşekkür etti. Konuşmaların ardından Karlı, MST 642 bekoloderlerin anahtarları teslim edildi. Daha sonra Vali Altıparmak, Başkan Sekmen ile birlikte bir bekoloderin direksiyonuna geçti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Araç parkı güçlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN