Kulak Kent'te 2. etap satışlarına gece mesaisi

Giriş Tarihi: 8.7.2014
Yapı sektöründe 71 yıllık deneyimi ile ulusal ve uluslar arası birçok projeye imza atan Kulak İnşaat A.Ş tarafından Adana'nın merkez Yüreğir ilçesinde hayata geçirilen Kulak Kent Projesinde ikinci etap satışları sürüyor. Projenin büyük ilgi görmesi ve Ramazan'ı dikkat alan yetkililer 2. etap satışları için gece 24'e kadar konut satışları devam ediyor.

DEĞER KATAN PROJE

Bugüne kadar binlerce rezidans apartman, fabrika, alışveriş merkezleri, hava alanları, yollar, okullar, spor merkezleri, askeri tesisler gibi birçok projeyi hayata geçiren Kulak İnşaat'ın Yüreğir'e artı değer katan projesi yoğun ilgi görüyor. Bu ilginin yanı sıra Ramazan'ı da dikkate alan Kulak İnşaat yönetimi, satış ofisini de 24.00'e kadar açık tutuyor. Adı yıllarca Adana'nın kentsel gelişimi ile birlikte anılan Kulak İnşaat A.Ş Ceo'su Tarkan Kulak, 120 bin metrekarelik inşaat alanı, 18 bloğu ve 696 dairesi ile Adana'nın en büyük konut projesinin satışlarına gösterilen ilgiye teşekkür etti.

HER YERDEN İLGİ

Bu ilgide inşaat kaliteleri ve projenin albenisinin yanı sıra yıllara dayanan güven unsurunun etkisinin büyük olduğunu vurgulayan Tarkan Kulak, "Kulak Kent, gerek daire gerekse site özellikleriyle, kullanıcısına kaliteli, konforlu, mutlu ve en önemlisi güvenli bir yaşam sunacak şekilde tasarlandı. Projemiz, sadece Yüreğir'den değil, Adana'nın tüm bölgelerinden yoğun ilgi görüyor. Kulak Kent'in nitelikleriyle, Yüreğir'in çehresini değiştireceğine inanıyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kulak Kent'te 2. etap satışlarına gece mesaisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN