Şimdi havuz zamanı

Giriş Tarihi: 8.7.2014

Adana'da 100. Yıl ve Atatürk yüzme havuzuna günün her saati yüzlerce sporcuyu ağırlıyor. Yüzmeye olan ilgi sürekli artıyor

Yaz spor okullarında en büyük ilgiyi gören yüzmede tam anlamıyla patlama yaşanıyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı 100. Yıl ve Atatürk yüzme havuzlarında çalışmalarını sürdüren kulüpler sporcu avına çıktı. Hafta içi her gün yapılan antrenmanlarda yüzmeden sutopu kadar bir çok branşta eğitim veriliyor.

YÜZLERCE SPORCU
Tecrübeli antrenörler gözetiminde yapılan çalışmalarda yüzücülerin performansı dikkatle takip edilip not alınıyor. Adana'yı yüzmede eski başarı dolu günlerine döndürmek için çaba sarf ettiklerini söyleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür vekili Mustafa Uyanık, "Yüzlerce sporcumuz günün her saati çalışmalarını sürdürüyor" diye konuştu.

LAYIK OLDUĞUMUZ YER
Çok güçlü bir altyapıya sahip olduklarını söyleyen Uyanık, "Adana'nın bu konuda çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Çünkü sporcu var, tesis var. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi de bizlerin sürekli yanında bulunarak çalışmalarımızı yakından takip ediyor. Adana çok kısa sürede yüzmede layık olduğu yere gelecektir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şimdi havuz zamanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN