Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Yeni yaylada Erdoğan'a oy istedi

Adana İl Başkanı Fikret Yeni, 10 Ağustos'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yayla bölgesi Pozantı ve köylerinde oy istedi

Giriş Tarihi: 9.7.2014
AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, hafta sonunu dinlenmek yerine Toros Dağları'nın zirvesindeki köylerde seçim çalışması yaparak geçirdi. Ekibiyle birlikte köyleri gezen Başkan Fikret Yeni, 10 Ağustos'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi için, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a oy istedi. Geçen hafta seçim startı veren AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, hafta sonunu da Pozantı ve köylerinde seçim çalışması yaparak geçirdi.

KÖYLÜLERLE SOHBET ETTİ
Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra kadın kollarıyla birlikte Pozantı ilçesine çıkarma yapan Başkan Fikret Yeni, köy gezisine başladı. Bütün köyleri tek tek gezen Başkan Fikret Yeni, vatandaşlardan Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a oy istedi. Uğradığı her köyde büyük bir ilgiyle karşılanan Başkan Yeni şöyle dedi: "Ülkeyi bu şekilde kalkındırmış, ülkesine gece gündüz demeden hizmet vermiş bir başka devlet adamı olmamıştır. Ülkemiz tarihindeki ilk defa halkın oyuyla seçilecek olan Cumhurbaşkanlığı makamı, Başbakanımız Erdoğan'a anasının ak sütü gibi helaldir"

1'İNCİ TURDA KAZANACAK
AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni şöyle devam etti: "Ben 10 Ağustos günü Başbakanımıza oy verin demeyeceğim. Çünkü bundan en ufak bir şüphem yok. Ancak biz Adana olarak bu zamana kadar Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a bize vermiş olduğu hizmetlerin karşılığını veremedik. Adana olarak Türkiye ortalamasının altında bir oy aldık. Bu sefer Toroslar'ın insanının bu kadar vefasız olmadığını ispatlama ve Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 1'inci turda kazanacağı seçimde katkılarınızı ortaya koyma günüdür."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Yeni yaylada Erdoğan'a oy istedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN