Potanın aslanları

Adana'da yaz spor okullarında tecrübeli antrenörler gözetiminde basketbol eğitimi alan geleceğin yıldız adaylarının hedefi Gençlik Spor Kulübü'nde forma giyebilmek

Giriş Tarihi: 10.7.2014
Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün açmış olduğu yaz spor okullarında yüzmeden sonra en büyük katılımın gerçekleştiği basketbol kursları tüm hızıyla devam ediyor. 5 Ocak Stadı tribün altında kız ve erkeklerde toplam dört kategoride gerçekleşen eğitimlerde antrenörler Ayça Çiçeklikişiel, Ziya Arı, Cenk Sevinç ve Gündar Alagöz geleceğin yıldız adaylarını yetiştiriyor.

YOĞUN BİR PROGRAM
Antrenör Ayça Çiçeklikişiel çalışmaların çok yoğun bir tempoda devam ettiğini söyleyerek, "29 Haziran'da açılan kursumuz halen kayıt alıyor. Antrenmanlarımızı hafta içi perşembe gününe kadar yapıyoruz. Burada çocuklarımıza basketbolu sevdirerek, oyun kurallarını öğretip, temel bilgilerle branşı aşılıyoruz" dedi.

LİSANLI SPORCU OLACAKLAR
Yaz sonuna kadar devam edecek eğitimler sonrasında en yetenekli isimleri ayırıp Gençlik Spor Kulübü'ne kazandıracaklarını belirten Çiçeklikişiel, "Kadromuzda çok iyi çocuklarımız var. Bunları Adana ve Türk basketboluna kazandırmak adına elimizden geleni yapacağız. Bizlere destek olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi'ye teşekkür borçluyuz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Potanın aslanları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN