Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Asırlık iftar geleneği gelecekte de sürecek

Sanko Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, dedelerinin başlattığı iftar yemeklerinin bir asırdır devam ettiğini, çocuklarının da bu geleneği sürdüreceğini söyledi

Giriş Tarihi: 13.7.2014
Sanko Holding, bir asırdır sürdürdüğü geleneksel iftar yemekleri kapsamında çalışanları ve aileleriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Konukoğlu ailesi, iftara katılanların masalarını dolaşarak, çalışanlarla sohbet etti. Çocuklarla yakından ilgilenen ve oyuncak dağıtan Abdulkadir Konukoğlu, Ramazan ayında, büyük bir aile oldukları çalışanları ve aileleriyle geleneksel iftar yemeklerinde bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını söyledi. Bir asırdır devam ettirdikleri iftar yemeklerini çocuklarının da sürdüreceğini vurgulayan Konukoğlu, çalışanlarının Ramazan ayını kutladı, aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmelerini diledi.

KRİSTAL FOTOĞRAF JESTİ

Yemekte, çekilişle katılımcılara 5 yarım, 5 tam altın armağan edildi. Sanko'da 10, 15, 20, 25 ve 30 yıldan beri çalışan personele, içerisine fotoğrafları işlenmiş kristal teşekkür plaketi verildi. Sanko iftar yemekleri, Ramazan ayı boyunca Sanko'nun yatırımlarının bulunduğu tüm illerde, holding yöneticilerinin de katılımı ile gerçekleştirilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Asırlık iftar geleneği gelecekte de sürecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN