Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başbakan Erdoğan İskenderun'a geliyor

Giriş Tarihi: 17.7.2014

Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Başbakan Erdoğan'ın 20 Temmuz akşamı İskenderun'da olacağını söyledi

Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 20 Temmuz Pazar günü Antakya'daki mitingin ardından İskenderun'da iftar programına katılacak. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, seçimde sadece 12. Cumhurbaşkanının değil, Türkiye için yeni bir dönemin seçimi olacağını söyledi. Başkan Dingil, Erdoğan'ın ilk turda cumhurbaşkanı seçileceğine inandığını belirtti.

MİLLETİN ADAMI

Başbakan Erdoğan'ın Hatay'a gelişinin çok önemli olduğunu söyleyen Başkan Seyfi Dingil, "Kimsesizlerin kimi, mazlumların hür sesi, dünya lideri, Sayın Başbakanımızın Hatay'a gelişi büyük bir önem arz ediyor. Bizler Başbakanımızı karşılayarak üzerimize düşen görevimizi en iyi şekilde yapmak istiyoruz. Milletin adamı, Başbakanımızın ilk turda seçileceğine yürekten inanıyoruz" dedi.

HERKESİ DAVET ETTİ
İskenderun halkına çağrıda bulunan Başkan Seyfi Dingil, açıklamasında şöyle dedi: Bütün Hataylı kardeşlerimi 20 Temmuz Pazar günü Antakya'da yapılacak olan mitinge ve ardından Başbakanımızın teşrifleri ile İskenderun'da yapılacak olan iftara bekliyorum. Tüm hemşehrilerimizi bu tarihi ana şahitlik etmeye, milletin Cumhurbaşkanı adayını karşılamaya davet ediyorum"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan Erdoğan İskenderun'a geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN