Gençler Yeni'ye oy sözü verdi

Giriş Tarihi: 17.7.2014
AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çukurova'nın bunaltıcı sıcağına aldırmadan seçim çalışmalarına devam eden Başkan Yeni, özellikle ilk kez oy kullanacak olan gençlere, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'a neden oy vermeleri gerektiğini anlatarak oy sözü aldı.

HERKESE SELAM

Seçim startının verilmesinin ardından merkez ilçelerin yanı sıra Ceyhan, Kozan ve Pozantı ilçelerinde esnaf ziyaretini sürdüren Başkan Fikret Yeni, parti ayrımı yapmadan gördüğü her vatandaşa selam vermeden geçmiyor. Beraberindeki teşkilat üyeleriyle birlikte daha çok insana ulaşmak için ziyaret ettiği esnafla çoğunlukla ayaküstü sohbet eden Yeni, hem Recep Tayyip Erdoğan'ın 23 Temmuz'da Adana'da yapacağı mitinge davet etti hem de Cumhurbaşkanlığı seçimi için oy istedi.

GENÇLERDEN İLGİ
Başkan Fikret Yeni, seçim çalışmalarında özellikle bu seçimde ilk kez oy kullanacak olan gençlere biraz daha fazla zaman ayırıyor. Önce, Cumhurbaşkanlığı konusunda gençlerin fikrini alan Başkan Fikret Yeni, sonra da Cumhurbaşkanlığı seçiminde neden Recep Tayyip Erdoğan'a oy vermeleri gerektiğini anlattı. Gençler de, adını ilk kez duydukları Ekmelettin İhsanoğlu'na sıcak bakmadıklarını, ilk oylarını, çok sevdikleri Recep Tayyip Erdoğan'a vereceklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gençler Yeni'ye oy sözü verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN