Çelik: Hayırlı olsun

Giriş Tarihi: 18.7.2014

Adana'da Seyhan, Yüreğir ve Çukurova belediyelerini ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, başkanlarla sohbet ederek, birlikte daha iyi hizmetler üreteceğini söyledi

Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Seyhan, Çukurova ve Yüreğir Belediye başkanlarını makamlarında ziyaret ederek 30 Mart seçimlerinde elde ettikleri başarıdan dolayı kutladı. 30 Mart seçimlerinin bir iki hadise dışında güzel ve demokratik bir rekabet içerinde geçtiğini belirten Bakan Çelik, belediye başkanlarının demokratik başarılarından dolayı kutladığını açıkladı.

BELEDİYELERE ZİYARET

Büyükşehir'den sonra Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı ziyaret eden Bakan Çelik'e Adana Valisi Mustafa Büyük, AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ve Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek de eşlik etti. Bakan Çelik, bu ziyaretin ardından Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'i de ziyaret ederek başarılar diledi.

"ADANA İÇİN EL ELE ÇALIŞACAĞIZ"
Seçimlerin geride kaldığını ve artık Adana'ya hizmet edilmesi gerektiğini vurgulayan Bakan Çelik, "Adana için ortaya konan her hayırlı işin hamisi olmaya çalışacağım. 30 Mart artık geride kalmıştır. Adana için, Çukurova için hep birlikte ve el ele çalışacağız. Bazı ortak projeleri birlikte gerçekleştireceğiz. Adana toprağına gelenleri de Adanalı sayıp birlikte hareket edeceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çelik: Hayırlı olsun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN