Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erkoç: İlçelerimizle birlikte büyüyeceğiz

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, ilçelerle birlikte omuz omuza büyüme modelini uygulayacaklarını söyledi

Giriş Tarihi: 25.7.2014
AK Partili Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, büyükşehir ifadesinin sadece tabelada kalmayacağını ve Kahramanmaraş'ın ilçeleriyle birlikte kendine yakışacak şekilde hayata geçecek olan büyük projelerle büyüyeceğini söyledi. Ekinözü ilçesinin Belediye Başkanı Nursi Çeleğen'in de hazır bulunduğu ve AK Parti teşkilatının verdiği iftar yemeğinde Ekinözülülerle bir araya gelerek sohbet eden Fatih Mehmet Erkoç "Bizim anlayışımızda takım ruhu ve takım çalışması vardır" dedi.

İLÇE AYRIMI YAPMIYORUZ

Büyükşehir statüsünü kazandıktan sonra Kahramanmaraş'ın ilçeleri arasındaki kopukluğun ortadan kalktığını söyleyen Erkoç, "Kahramanmaraş olarak, Türkiye'nin büyüyen gücünden rahatsız olanların her türlü oyunları ve AK Parti hükümetinin milletine olan hizmetini engelleme çalışmalarına rağmen biz birlikte büyümeye devam edeceğiz" dedi. Erkoç şöyle devam etti: "Şimdi çalışma arkadaşlarımızı belirledikten sonra hızla büyük projelerimizi hemşerilerimizle buluşturacağız. Büyükşehirdeki amaç da bu zaten; topyekûn kalkınma. Yaşam alanlarını her yerde en iyi şekilde oluşturmak, eşrefi mahlukat olan insanı, her nerede yaşıyorsa hizmetle buluşturmak. Şehrimizin her noktasını daha yaşanılabilir bir hale getireceğiz. Bunun için biz il ilçe ayrımı yapmıyor, birlikte düşünüyoruz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erkoç: İlçelerimizle birlikte büyüyeceğiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN