Adana'ya yakışan çağdaş görüntü

Sabah GÜNEY'in uyarısını dikkate alan Büyükşehir Belediyesi, Adana'nın göbeğindeki çirkinliğe son verdi. Ancak esnaf iç düzenlemedeki eksikliklere dikkat çekti

Giriş Tarihi: 1.8.2014
Adana Büyükşehir Belediyesi, Sabah GÜNEY'in gündeme taşıdığı Adana'nın göbeğindeki çirkinliği ortadan kaldırdı. Ziyapaşa Bulvarı ile Safa Özler Caddesi'nin kesiştiği noktadaki yıpranmış çirkin görüntüye neden olan lostra salonunu yıkan Büyükşehir Belediyesi, aynı noktada daha çağdaş lostra salonu yaptı. Son düzenlemelerin yapıldığı lostra salonu önümüzdeki günlerde hizmete girecek.

ESNAFTAN TEŞEKKÜR

Lostra salonunda hizmet veren ayakkabı boyacıları, Adana'ya daha modern bir yapı kazandıran Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür etti. Yeni lostra salonunun sadece kendileri için değil buradan hizmet alan vatandaşlar içinde olumlu olduğunu belirten esnaf, "Adana'ya da yakışanı buydu. Eski binamız yıpranmış, çirkin bir görüntüye neden oluyordu. Vatandaşa daha temiz daha sağlıklı bir ortamda hizmet verebileceğiz" dedi.

DÜZENLEME YAPILSIN

Yeni lostra salonunda esnafın çalışma alanının daraldığına dikkat çeken esnaf, belediyenin esnafın rahatsızlığını göz önünde bulundurup gerekli düzenlemeleri yapmasını istedi. Esnaf, "Burada 16 kişiyiz ve bu koşullarda sığmayacağımız ortada. Geçiş bölümlerinin kapatılarak alan kazanılması mümkün. Ayrıca çalışma bölümlerinin 2'şer 2'şer ayrılması buradaki kargaşayı ortadan kaldırır. Adana'nın sıcağı göz önünde bulundurularak sundurma yapılması bizim ve vatandaşın lehine olur" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana'ya yakışan çağdaş görüntü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN