Adana'da Erdoğan'a yardım izdihamı

Adanalılar, Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına bağış yapmak için birbirleriyle yarıştı

Giriş Tarihi: 6.8.2014
AK Parti Adana il ve ilçe teşkilatlarının yanı sıra vatandaşlar, Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın bağış hesabına para yatırmak için uzun kuyruklar oluşturdu. Yoğun ilgiden dolayı zaman zaman izdiham oluştu. Bağış kampanyasına, AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ay, belediye meclis üyeleri, ilçe başkanları, teşkilat üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

KUYRUK OLUŞTU
AK Parti Adana İl Başkanlığı öncülüğünde bir araya gelen teşkilat üyeleri ve vatandaşlar, Ziraat Bankası Stad Şubesi'nde bağış hesabına para yatırmak için uzun kuyruklar oluşturdu. Yoğun ilgi dolayısıyla banka içerisinde ve önünde zaman zaman izdiham oldu. İl Başkanı Fikret Yeni, "Bugün buraya gelerek yardımda bulunan vatandaşlarımız, Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı adaylığıyla ilgili teveccühünü ortaya koyuyor" dedi.

ÖNCE DESTEK SONRA OY
Başbakan Erdoğan'ın yaptığı hizmetlerden dolayı bu yardımların daha fazlasını hak ettiğini vurgulayan Yeni, "Sayın Başbakanımızın direk kendisine oy verilecek olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde verilen bu destek çok önemli" diye konuştu. Çeşitli miktarlarda bağışlar yapan vatandaşlar da, "Bugüne kadar ülkemize hizmeti o verdi. Bu memlekete yaptığı hizmetlerle bizleri rahata, huzura kavuşturdu. Sayın Başbakanımızın yaptıklarının yanında bizimki hiçbir şey değil" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana'da Erdoğan'a yardım izdihamı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN